12 prosince, 2019

Doprava

Cesta vlakem nebo autobusem

V Jindřichově Hradci jsou vlakové a autobusové nádraží hned vedle sebe a jsou ve vzdálenosti jen zhruba 900 m od hlavních jednacích prostor FM VŠE.

Dostupné jsou vám vlakové spoje ze směru od Veselí nad Lužnicí (Praha, České Budějovice, Plzeň), tak i od Brna, případně pochopitelně autobusové linky různých dopravců.

Pokud by někdo plánoval společnou dopravu vlastním autobusem (např. za celý kraj), lze k výstupu a nástupu využít některou ze zastávek v blízkosti FM VŠE, popř. parkoviště Jitřenka v centru města, kde může autobus parkovat i celý víkend.

Cesta autem

Příjezd do Jindřichova Hradce je možný v zásadě ze tří hlavních směrů – od Prahy (silnice 23 – severní, střední a západní Čechy), od Pelhřimova (silnice 23 – Vysočina, východní Čechy, Morava, Slezsko), nebo od Českých Budějovic (silnice 34 – jižní popř. západní Čechy).

V případě dopravy vlastním autem doporučujeme, abyste v maximální možné míře využili možnost domluvení spolujízdy a co nejvíce tak využili maximální kapacitu aut.

Parkování

Pro všechny účastníky Valného sněmu, kteří přijedou vlastním autem, jsme zajistili možnost společného nehlídaného parkování na ploše parkoviště v Miřiovského ulici (maximální kapacita cca 120 aut). Parkoviště je vzdáleno od FM VŠE necelých 400 m.

Další možnosti parkování v Jindřichově Hradci najdete zde https://infocentrum.jh.cz/cs/uzitecne/parkoviste-ve-meste.html