12 prosince, 2019

Program

Účastníky Valného sněmu jsou pouze delegáti a pozvaní hosté. Hlavní jednání XVI. Valného sněmu bude probíhat v aule a přilehlých moderních prostorách jindřichohradecké Fakulty managementu Vysoké školy ekonomické Praha.

Vysoká škola ekonomická v Praze
Fakulta managementu
Jarošovská 1117/II, Jindřichův Hradec
www.fm.vse.cz

Samotný program Valného sněmu začne v pátek 27. 3. 2020 kolem 19:00 hod. a zakončen bude v neděli 29. 3. 2020 kolem 13:00 hod.

Příjezd, registrace a ubytování delegátů budou možné již od pátečních 17:00 hod.

Jak již bývá zvykem, kromě samotného jednání zde budou mít účastníci sněmu k dispozici ve volném čase i bohaté možnosti k občerstvení, seznamování, vzájemným debatám, nákupu skautských potřeb a suvenýrů nebo třeba seznámení s prací a novinkami jednotlivých odborů, pracovních skupin nebo projektů Junáka – českého skauta.

Podrobný program Valného sněmu v tuto chvíli připravujeme a včas ho zde uveřejníme.